Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
Επιστροφή   Farmerama > Αρχείο > Αρχείο 2011 > Το παιχνίδι
Βοήθεια Λίστα χρηστών Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Επιλογή των forum ως διαβασμένα

Επιλογές θεμάτων Εμφάνιση
Παλιά 16.01.2011, 11:05   #11
-billnpan-
Regular

Το avatar του χρήστη -billnpan-

Εγγεγραμμένος από: 27.11.2010
Blinzeln προταση προσ φαρμεραμα

θα ειχε πλακα να εχει μεταξοσκολικες!!!!!!!!!!!!ε???????? ????
Ο/Η -billnpan- είναι offline  
Παλιά 16.01.2011, 11:40   #12
alex250800
Forum-Greenhorn

Το avatar του χρήστη alex250800

Εγγεγραμμένος από: 27.07.2010
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από -jessica_spinos- Εμφάνιση δημοσιεύματος
Ωραίο, αλλά έχω και μια αμφιβολία μήπως ξεφεύγουμε λίγο, γιατί ο βασικός άξονας του παιχνιδιού είναι η αγροτική ζωή.. Δεν νομίζω ότι κολλάει και τόσο η προϊστορία. Σαν ιβέντ όμως, θα μου αρεσε σίγουρα, όχι όμως για μόνιμο..

SΥΣΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ JESSICA

Θα συνεχισω να το λεω να μπουν
lvl 76 ραπανακι
lvl 79 λεμονια
lVl 83 αρουραιοι
lvl 87 κρεμμυδι
lvl 91 ζεβρες
Ο/Η alex250800 είναι offline  
Παλιά 16.01.2011, 12:04   #13
hta-vita
Padavan

Το avatar του χρήστη hta-vita

Εγγεγραμμένος από: 09.10.2010
Send a message via MSN to hta-vita Send a message via Yahoo to hta-vita Send a message via Skype™ to hta-vita
Προεπιλογή

συμφωνω και εγω με την τζεσικα.εγω λεω απο το 73 και πανω να βγαινει το μελλον στην αγροτικη ζωη.δηλαδη φαρμεραμα του μελλοντος!!!!!!!!
Ο/Η hta-vita είναι offline  
Παλιά 16.01.2011, 12:12   #14
konnina
Active Author

Το avatar του χρήστη konnina

Εγγεγραμμένος από: 18.07.2010
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από -jessica_spinos- Εμφάνιση δημοσιεύματος
Ωραίο, αλλά έχω και μια αμφιβολία μήπως ξεφεύγουμε λίγο, γιατί ο βασικός άξονας του παιχνιδιού είναι η αγροτική ζωή.. Δεν νομίζω ότι κολλάει και τόσο η προϊστορία. Σαν ιβέντ όμως, θα μου αρεσε σίγουρα, όχι όμως για μόνιμο..
+fwnw!!!!!
Παλιά 16.01.2011, 13:38   #15
mpapail
Old Hand

Το avatar του χρήστη mpapail

Εγγεγραμμένος από: 20.04.2010
Beitrag

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από -billnpan- Εμφάνιση δημοσιεύματος
θα ειχε πλακα να εχει μεταξοσκολικες!!!!!!!!!!!!ε???????? ????
Ο μεταξοσκολικας δεν ειναι προιστορικο ζωο αλλα καλο θα ηταν να γινοταν.Εγω πιστευω οτι καλυτερο θα ηταν να γινει σαν το bahamarama,να μαζευουμε κοκκαλα δεινοσαυρων και αλλων προιστορικων ζωων.Αυτα να τα χρησιμοποιουσαμε σε ενα event, το event οταν το τελειωναμε θα κερδιζαμε ενα εισιτηριο με το οποιο θα μπορουσαμε να το χρησιμοποιουμε να παμε στην προιστορικοχωρα.Εκει θα φυτευουμε προιστορικα φυτα και σταβλους με δεινοσαυρους.Οι δεινοσαυροι θα ειναι πολυ αγριοι και γι'αυτο θα πρεπει να ανανεονουμε τον φραχτη ανα 24 ωρες αν δεν το κανουμε θα φυγουν θα τρωνε τα φυτα(τα οποιοα δεν θα πιανουν ζιζανια)και θα φευγουν.Βεβαια,ο φραχτης δεν θα αγοραζεται αλλα φτιαχνεται απο εμας χρησιμοποιώντας ξυλα τα οποια θα τα κοβουμε απο τα δεντρα ήστο εδαφος.
Αξιολογήστε το αγρόκτημά μου!

ID:2267081
1η θεση event 25ης Μαρτιου
Νικητης 5ου γυρου σχολικου event

Ξαχνω για σταβλο αρκουδας και κουκουβαγιας
Ο/Η mpapail είναι offline  
Παλιά 16.01.2011, 15:27   #16
Aggelos.V
Forum Ambassador

Το avatar του χρήστη Aggelos.V

Εγγεγραμμένος από: 30.07.2010
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από garisdim Εμφάνιση δημοσιεύματος
Έχω μια ιδέα για να συνεχίζουν τα επίπεδα και μετά το 73.Θα μπορούσαν να εξελησονταν με βαση την εμφανιση και την ζωη των πρωτων ζωων στην γη, δηλαδη των δεινοσαυρων και των πρωτων φυτων δηλαδη της χλοης και να συνεχιζονται μεχρι και την εποχη των παγετωνων με τα μαμουθ και τους σμιλοδοντες.
Η προιστορια της γης ειναι πολυ μεγαλη και μπορει να κανει το παιχνιδι πολυ ενδιαφερον.
Π.Χ 152.000.000 χρονια πριν, στην γη περπατησε ο Διπλοδοκος ο Αλλοσαυρος και πολλοι δεινοσαυροι ακομα, οπως και 65.000.000 χρονια πριν στην γη περπατησε ο Τυραννοσαυρος ΡΕΞ κ.τ.λ. 10.000 χρονια πριν στην γη περπατησαν τα Μαμουθ κ.α
Πιστευω οτι αν οι υπευθηνοι το ψαξουν λιγο θα βρουν πολλους δεινοσαυρους και προιστορικα ζωα αλλα και φυτα και δεντρα για να ανανεωσουν το παιχνιδι γιατι νομιζω οτι ειναι αρκετα στασιμο και χανεις ευκολα το ενδιαφερον αν βρισκεσαι σε μεγαλο επιπεδο και τα events πολυ καλη ιδεα αλλα δεν αρκουν γιατι ειναι για λιγες μερες.
μ αρέσει η ιδέα σου...γενικά τρελαίνομαι και για δεινόσαυρους μακάρι να γίνει αλλά μετά θα λεγόταν Jurrasik Parkmarama!!!
Ο/Η Aggelos.V είναι offline  
Παλιά 16.01.2011, 17:02   #17
FarmMaster1999
Someday Author

Το avatar του χρήστη FarmMaster1999

Εγγεγραμμένος από: 29.03.2010
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Aggelos.V Εμφάνιση δημοσιεύματος
μ αρέσει η ιδέα σου...γενικά τρελαίνομαι και για δεινόσαυρους μακάρι να γίνει αλλά μετά θα λεγόταν Jurrasik Parkmarama!!!
Καλο! Αυτό μπορει να γείνει ο τίτλος μετα το FARMERAMA KAI TO BAHAMARAMA TO JURRASIKARAMA H JURASIKRAMA
Παλιά 16.01.2011, 17:06   #18
HLIAS14
Board Veteran

Εγγεγραμμένος από: 25.05.2010
Προεπιλογή

η ιδεα και τα ζωα που προτεινεις ειναι φοβερα αλλα με το προφιλ της φαρμας
δεν ταιριαζουν.
-ισως σε καποια επεκταση της φαρμας δηλαδη προιστορικη εποχη σιγουρα.
-καποιο event

η ιδεα σου τελεια
Ο/Η HLIAS14 είναι offline  
Παλιά 16.01.2011, 17:30   #19
onaz12z
Someday Author

Εγγεγραμμένος από: 23.10.2010
Προεπιλογή

poli kali i idea sou
Ο/Η onaz12z είναι offline  
Παλιά 16.01.2011, 19:12   #20
troufitsa1
Forum Master

Το avatar του χρήστη troufitsa1

Εγγεγραμμένος από: 23.07.2010
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από mpapail Εμφάνιση δημοσιεύματος
Ο μεταξοσκολικας δεν ειναι προιστορικο ζωο αλλα καλο θα ηταν να γινοταν.Εγω πιστευω οτι καλυτερο θα ηταν να γινει σαν το bahamarama,να μαζευουμε κοκκαλα δεινοσαυρων και αλλων προιστορικων ζωων.Αυτα να τα χρησιμοποιουσαμε σε ενα event, το event οταν το τελειωναμε θα κερδιζαμε ενα εισιτηριο με το οποιο θα μπορουσαμε να το χρησιμοποιουμε να παμε στην προιστορικοχωρα.Εκει θα φυτευουμε προιστορικα φυτα και σταβλους με δεινοσαυρους.Οι δεινοσαυροι θα ειναι πολυ αγριοι και γι'αυτο θα πρεπει να ανανεονουμε τον φραχτη ανα 24 ωρες αν δεν το κανουμε θα φυγουν θα τρωνε τα φυτα(τα οποιοα δεν θα πιανουν ζιζανια)και θα φευγουν.Βεβαια,ο φραχτης δεν θα αγοραζεται αλλα φτιαχνεται απο εμας χρησιμοποιώντας ξυλα τα οποια θα τα κοβουμε απο τα δεντρα ήστο εδαφος.
polu wraia idea!!!!!
kai olo afto na einai proektasi tou bahamarama....opos exoume proektasi tis farmas sto agrio livadi....teleioooooo!!!!!!!

Ο/Η troufitsa1 είναι offline  

Επιλογές θεμάτων
Εμφάνιση
Γραμμική εμφάνιση Γραμμική εμφάνιση

Κανόνες του forum
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε δημοσιεύματα.
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία.
Σας Δεν επιτρέπεται, να επεξεργαστείτε τα δημοσιεύματά σας.

O BB Κωδικός είναιΕνεργό.
Τα Smileys είναι Ενεργό.
[IMG] Ο κωδικός είναι Ενεργό.
Ο κώδικας HTML είναι Ανενεργό
Προς

Όλες οι ώρες είναι GMT +1. Η ώρα τώρα είναι 14:09.